משיכת מזומנים בכרטיס אשראי

החשיבות של בחירת כרטיס אשראי טוב – סליקת אשראי

כרטיס אשראי הוא דרך נוחה לקבל גישה למזומן וצורות אחרות של כסף. כאשר אתה מושך מזומן בכרטיס אשראי, הבנק יגבה ממך סכום ריבית.

הדבר החשוב ביותר בבחירת כרטיס אשראי הוא הריביות הנלוות אליו. אם אתה מישהו שמושך מזומן בכרטיסי האשראי שלו, אז אתה צריך לבחור בכרטיס שיש לו ריבית נמוכה או ללא ריבית הקשורה אליו.

כולנו היינו שם. אתה עומד לשלם עבור הקפה שלך, אבל מבין שאין לך מספיק מזומן בהישג יד.

אתה מושיט יד לארנק, ואז זוכר: אין לך כרטיס אשראי עליך.

אנשים מסוימים עשויים להיות מסוגלים לברוח מזה; אחרים אולי לא. אם הדבר האחרון נכון, גם בית הקפה לא יקבל כסף מזומן אלא יאפשר לך להמשיך ולקנות משהו אחר (לפעמים הם אפילו יתנו לך אותו בחינם). אם הדבר הראשון נכון, אבל זה חוזר לנקודת ההתחלה: בלי קפה ויום עצבני.

מדוע חשוב להבין מדוע משיכת מזומנים באמצעות כרטיסי אשראי היא בעיה?

משיכת מזומנים בכרטיס אשראי - סליקת אשראימזומן בכרטיס אשראי הוא כאשר בעל הכרטיס מושך מזומן מכספומט באמצעות כרטיס האשראי שלו. פעולה זו עלולה להוביל לריביות גבוהות ולעמלות איחור, שאינן טובות לפרט או לחברה.

מטרת מאמר זה היא ליידע את הקוראים מדוע חשוב להבין מדוע מזומן בכרטיס אשראי הוא בעיה ומה הם יכולים לעשות בנידון.

הדבר הראשון שאתה צריך להבין הוא מה זה מזומן. מזומן הוא כאשר אדם משלם עבור משהו בכרטיס האשראי שלו ואז משתמש במזומן מהכרטיס כדי לקנות משהו אחר. ניתן לפתור בעיה זו באמצעות כרטיס אישור, אשר יחייב את האדם לרכוש פריט לפני שיוכל להשתמש בכרטיס האשראי שלו כדי לקנות משהו אחר.

הסיבה שבגללה חשוב להבין מדוע זו בעיה היא כי היא יכולה להוביל לכך שאנשים מוציאים יותר ממה שיש להם ואין להם כסף בחשבון הבנק שלהם. זה גם מגדיל את הסיכוי להונאה מכיוון שאנשים לא רוכשים פריטים מכספם שלהם אלא משתמשים בכרטיס אשראי של מישהו אחר.

חלק 2: מדוע עדיף להשתמש בכרטיס האשראי שלך כהפקדה במזומן

אנשים מסוימים עשויים לחשוב ששימוש במזומן בכרטיס אשראי הוא רעיון רע מכיוון שהוא יקר. עם זאת, האמת היא ששימוש במזומן בכרטיס אשראי הוא למעשה עדיף על שימוש בכרטיס האשראי שלך להפקדה במזומן.

הפקדות במזומן אינן בטוחות כמו מזומנים בכרטיס אשראי מכיוון שהכסף יימשך ממסגרת האשראי שלך ותצטרך לשלם עליה ריבית. זו הסיבה שרוב האנשים מעדיפים להשתמש בכרטיס האשראי שלהם כפיקדון במזומן ולמשוך את הכסף מחשבונם מאוחר יותר כאשר הם צריכים אותו.

מזומן בכרטיס אשראי הוא שירות המאפשר לך להפקיד כסף מכרטיס האשראי שלך לחשבון העו"ש שלך. זוהי דרך נוחה להשיג מזומן מבלי להמתין לסליקת הכספים בחשבון הבנק שלך.

יש הרבה יתרונות בשימוש בכרטיס האשראי שלך כפיקדון במזומן, אז בואו נסתכל מדוע זה עשוי להיות טוב יותר עבורך.

כתיבת תוכן – Fly Guy

יש חשבונית - חשבונית דיגיטלית - חשבונית ירוקה
גלילה לראש העמוד